В Харькове с визитом американская делегация, которая проводит подготовку визита екс-мэра Нью-Йорка Р.Джулиани6 мая 2017, 15:06

 

У Харкові з візитом делегація американських бізнесменів. Одразу після прильоту зустріч з Харківсьим міським головою Геннадієм Кернесом. Аби з перших вуст ознайомитися з існуючою соціально-економічною сиуацією у місті. 

Геннадій Кернес Харківський міський голова

Харьков — город сейчас один из самых динамично развивающихся в Украине. Харьков — единственный город в Украине, который имеет 4 награды Совета Европы. Харьков является председателем Ассоциации городов, владеющих призом Совета Европы. Харьков был участником чемпионата Евро-2012, что помогло Харькову и дало новый толчок развитию инфраструктуры как транспорт — это аэропорт, вокзал, это метрополитен, это наш транспорт, который перевозит в сутки до 1,5 миллионов пассажиров. 

Американські бізнесмени в свою чергу зізнались що тільки но прибули до Харкова, одразу були вражені його сучасністю та благоустроєм. 

Джон Хувейн генеральний директор компанії «GSS»

У вас дуже гарне і чисте місто. Я мандрівник із досвідом, побував у понад тисячі різних міст, тому говорю це з відповідальністю. А ще хочу сказати, що коли Рудольф Джуліані був мером Нью-Йорка він вимагав, щоб всі максимально працювали на благо городян. І я бачу, ви робите те саме, про що свідчать чисельні міжнародні нагороди Харкова. Коли Джуліані приїде до вас, впевнений, він буде у захваті, від того з яким почуттям ви говорите і ставитися до свого міста. 

Тож до Харкова з офіційним візитом приїде радник Президента США Дональда Трампа, колишній мер Нью-Йорку Рудольф Джуліані. І американські фахівці проводять підготовку його зустрічі з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом та вибудовують плани про подальше співробітництво із Першою столицею. 

Джон Хувейн генеральний директор компанії «GSS»

Ми маємо величезний досвід співпраці з містами по всьому світу і готові ним поділитися з Харковом і наперед усе досвідом підвищення економічної стабільності. Тож по суті у нас така оцінювальна місія, адже ми ще й проводимо підготовку до візиту колишнього мера Нью-Йорка Рудольфа Джуліані в місто Харків, щоб він міг зустрітися з вашим мером. І я цілком впевнений, що меру Джуліані сподобається Геннадій Адольфович, вони знайдуть спільну мову, тому що ці два чоловіки справжні борці. 

Ну а в рамках теперішнього візиту американської делегації наочне знайомство з Харковом. Гостей цікавить все. Жоден об»єкт не залишається поза їх увагою. Розпочали з нещодавно відкритих «прозорих офісів», що у  Шевченківському та Київському районах, де люди отримують весь спектр соціально-адміністративних послуг, від оформлення біометричних і закордонних паспортів до нарахування пенсій та субсидій, . 

Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови

Действительно офис зафункционировал и, действительно, наши надежды, которые мы на него возлагали, этот офис оправдывает. Хочу вам сказать для примера,  что Пенсионный фонд за час работы этого офиса, с девяти до десяти утра посетило порядка ста восемнадцати человек. Это уже показатель. Центр социальных услуг работает в полную мощность, функционирует программное обеспечение, которое очень необходимо для предоставления качественных услуг.

Прогресивне програмне забезпечення та сучасне матеріально-технічне оснащення «прозорих офісів» вразило американців. І подивившись на новації, які запроваджує місто, американці планують виробити план спільної роботи і обміну досвідом.

Джон Хувейн генеральний директор компанії «GSS»

«Прозорий офіс» справив колосальне враження. Видно, що робота побудована надзвичайно ефективно. І варто відзначити, що офіс дуже добре обладнаний надсучаснішою технікою, а комп’ютерному оснащенню взагалі можна позаздрити. Ось такі плідні зустрічі з міським головою, його першим заступником дуже результативні. У вашому місту є і чому повчитися. Ми складемо звіт про ситуацію в і надамо колишньому меру Нью-Йорка Рудольфу Джуліані. 

В центрі уваги американських бізнесменів і навчальні заклади. Так вони ознайомились з роботою Харківського політехнічного університету, де в тому числі займаються питаннями безпечного програмування на рівні операційних комп»ютерних систем і цьогоріч навіть ввели нову спеціалізацію.  

Сергій Семенов завідувач кафедрою обчислювальної техніки та програмування «НТУ»ХПІ»

Наша кафедра единственная в Украине могу точно сказать, выбрала направление связанное с безопасным программированием. что в общем-то даёт перспективы и преимущества нашим студентам перед остальными подобными специальностями других вузов. 

А питання безпеки в американських гостей в приоритеті. Переконані це в результаті тільки сприяє підвищенню економічної стабільності. 

Джон Хувейн генеральний директор компанії «GSS»

Ми за 20 років відслідкували таку тенденцію, кожного разу, коли зменьшується рівень злочинності, підвищується економічне зростання, йде розвиток приватного сектору, збільшується кількість робочих мсць. І коли компанії бізнесу відчувають безпеку, то вони починають інвестувати гроші в підприємства данного регіону. Тож цей виш в цьому аспекті відіграє величезну роль, адже готує кадри для боротьби з кіберзлочинністю. 

Тож Джон Хувейн висловив упевненість в тому, що ХПІ знайде підтримку американських компаній особливо що стосується студентів, які вивчають ІТ-технології. 

Андрій Марченко проректор «НТУ»ХПІ»

Начинать работать и всё придёт, будет работа, будет сотрудничество. Если будет сотрудничество, будут успехи. Поэтому девиз нашего университета каждый день продвижение вперёд.  

Представники компанії GSS також ознайомились з житловими, комунальними і соціальними програмами Харкова. Поза їхньою увагою не залишились і медичні заклади. З візитом побували у міській студентській лікарні №20. Адже перконані розвиток економіки тісно пов’язаний і з системою охорони здоров’я, що є невід»ємною частиною інфраструктури міста.

Джон Хувейн генеральний директор компанії «GSS»

Заклади медицини віддіграють ключову родь по приїзді в місто будь ви іноземний студент, турист чи бізнесмен-інвестор, ви повинні бути впевненим, що вам нададуть медичні послуги на гідному рівні. І коли екс-мер Джуліані приїде до Харкова, я впевнений, що він побачить, що Харків — це місто з передовим мисленням і високими стандартами у всіх сферах життєдіяльності міста.

Робочі плани амереканської делегації грандіозні. Перебуватимуть у Харкові до 10 травня. Мають намір відвідати ще головні інфраструктурні об’єкти міста, знайомиться з основними міськими проектами, які планується реалізувати найближчим часом, провести низку зустрічей з представниками поліції та взяти участь у міських заходах.

А поделиться?