В Харькове провели семинар для руководителей вузов системы МВДЗа дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова директор Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України полковник поліції Геннадій Доскевич провів на базі Харківського національного університету внутрішніх справ міжвідомчий семінар-нараду «Актуальні питання реалізації Концепції реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України» за участі керівників вищих навчальних закладів МВС України.

Учасники семінару-наради обговорили підсумки вступної кампанії 2017 року та перспективи на 2018 рік, розглянули стан організації первинної професійної підготовки поліцейських та інші питання щодо діяльності відомчих вищих навчальних закладів.

Директор Департаменту МВС та начальник управління професійної освіти та науки Департаменту МВС полковник поліції Антон Сизоненко презентували учасникам заходу проект моделі підготовки поліцейського у вищих навчальних закладах МВС.

У рамках семінару-наради також відбулися тактико-спеціальні навчання. Учасники заходу ознайомилися з тактикою дій Національної поліції України щодо припинення групових порушень публічного порядку біля судової установи; діями працівників вибухотехнічного відділу ГУНП в Харківській області з обстеження та знешкодження підозріливого предмету; діями  працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій з ліквідації пожежі; організацією несення служби на блокпосту тощо. Відбулася демонстрація подолання курсантами штурмової смуги перешкод, відпрацювання засобів фізичного впливу та ін. Керівники ВНЗ відвідали навчально-тренувальні полігони – відділ поліції, криміналістичний полігон, стрілецький комплекс, центр протидії кіберзлочинності та моніторингу кіберпростору, ознайомилися з об’єктами матеріально-технічної бази університету: відвідали спеціалізовані аудиторії, юридичну клініку, бібліотеку, музей, завітали до розташування курсантів-першокурсників факультету № 1.

Реклама

А поделиться?