В Харькове проходит неделя Европейской местной демократии13 октября 2017, 17:28

 

У Харкові — тиждень Європейської місцевої демократії, що проходить під егідою Ради Европи. Вперше у Харків прийняв участь у цьому проекті 3 роки тому і став найактивнішим учасником, за що місту і було присвоєно найвищий з можливих статусів учасників — «Місто 12-ти зірок». І минулоріч Харків підтвердив це звання.

В рамках тижня Європейської місцевої демократії у Харкові відбулась цІла низка заходів — Дні Данії, польської культури, Міжнародний фестиваль документального кіно з прав людини та юридичний форум, семінар з гендерної політики та семінар присвячений головній темі — ролі громадскості в просуванні місцевої демократії. В якому взяли участь представники дипломатичного корпусу і депутати міськради, члени Молодіжної ради та безпосередньої громадські активісти. 

Михайло Лазарєв голова Молодіжної ради при Харківському міському голові 

Сегодня мы будем изучать опыт Израиля, Эстонии и также Дании в плане взаимодействия с органами местного самоуправления и населения. Мы сейчас со следующего года создаём «Портал Харьковчанина» как элемент взаимодействия граждан и сейчас будем активно вовлекать в этот процесс общественные организации, активистов, т.к. Харьков всё таки молодёжная столица. 

На новому міському сайті «Портал Харків»янина» можна буде дізнатися які проекти реалізуються, подати «фотожалоби», ознайомитися з новими міста, а також запропонувати свої ідеї яким вони хочуть бачити Харків в майбутньому, і при цьому вирішити які саме ініціативи гідні реалізації. Така форма взаємодії зі всіма мешканцями мегополісу, зазначають фахівці, стане відмінним шансом залучити кожного жителя до участі в житті міста. Адже, кажуть, участь громадськості у цьому процесі і є невід’ємною частиною просування місцевої демократії.

А поделиться?