В Харькове отмечают День защитника Украины14 октября 2017, 19:17

 

14 жовтня — День захисника України — свято, що було встановлено задля вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності країни, військових традицій та сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу. З нагоди свята у Харкові біля пам’ятника загиблим воїнам АТО сьогодні відбувся урочистий мітинг на честь захисників України всіх поколінь. 

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 

Сьогодні ми вклоняємо свої голови перед героїчнимподвигом тих, хто боровся в період всього становлення та завоювання незалежності нашої держави. Низько вклоняємо голови. Вічна їм память. Сьогодні ми говоримл слова подяки всім тим, хто в тилу об»єднуючи зусилля робить все, щоб наша держава становилася міцніше, розвивалась та жила. Дякуємо вам за цю державинську позицію.

День захисника України – це свято справжніх чоловіків, свято мужності, відваги та самовідданості. кажуть ветерани АТО, і запевняють і надалі служитимуть державі, як того вимагає присяга. 

Микола Сапєлкін голова ради ГО «Спілка ветеранів АТО»

Нині саме ми з вами творимо сьогоднішню історію. Нас об»єднує одне любов до України, спроможність і готовність померти за її незалежність і територіальну ціліність.

14 жовтня для України — особливий день. Адже сьогодні ще й відзначають Покрову Пресвятої Богородиці і День українського козацтва, свята, що об’єднують весь український народ.

Світлана Горбунова-Рубан заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення 

Все эти праздники они настолько объединены между собой, что практически этим своим единством и этим днём объединяют весь украинский народ. Я не думаю, что в нашей стране есть человек, который бы не желал Украине мира, не желал украинским семьям благополучия, спокойствия, украинским сыновьям и дочерям здоровья, крепости духа и высокого патриотизма. Это всё и объединяет сегодняшний день. И мы жители Украины навсегда будем вместе. 

Учасники заходу вшанували пам’ять усіх захисників України, які загинули в боротьбі за державу. До пам’ятного знаку воінам АТО в сквері на площі, що названа на честь Захисників України, поклали квіти.

А поделиться?