В Харькове коммунальщики регистрируют новые случаи вандализма и воровства городского имущества24 июля 2017, 15:14

 

Замість білого килима з декоративних білих каменів — чорні дірки. Ось так сьогодні виглядає одна з гігантських клумб, що нещодавно закінчили «зеленбудівці» на Університетській гірці. Щодня цей і багато інших квітників, таких як на проспектах Науки та Гагаріна, страждають від розкрадань. Від одного камінчика на згадку, до цілої жмені, а то і більше — все виливається у досить значні об’єми збитків, підсумовують комунальники. 

Олексій Богач директор Департаменту комунального господарства

В среднем 100 — 150 кг инертного материала, который у нас находится на клумбах, воруется ежедневно. Безусловно приходится восстанавливать, потому что это теряет свой эстетический вид, а мы за это боремся, поэтому мы вынуждены восстанавливать.

А це нові затрати, додає Олексій Богач, це гроші, що могли б направити на інші потреби міста. Чимало шкоди наносять міському майну і вандали. Ті руйнують не тільки клумби з газонами, але і ліхтарі з лавами. За цей рік зафіксовано 800 таких випадків. 

Олексій Богач директор Департаменту комунального господарства

Весь этот брус на сегодня заменён, но такие повреждения, механические, могли получиться только в рамках каких-то вандальных последствий. Есть ещё у нас объекты, которые подвергаются вандализму и хищениям — это фонтаны. В фонтанах воруются форсунки, насосы, добавляется туда химия, которая в итоге убивает технические параметры нашего оборудования, которое не может выдать определённую высоту фонтана. Не может выдать стабильность струи. А хищение одной маленькой форсунки приводит к большим последствиям для всего комплекса под названием фонтан. 

З вандалами і крадіями міського майна комунальники будуть боротися за допомогою відеоспостереження та муніціпальної охорони. Городян же просять не стояти осторонь, коли ті стають свідками того як те, що створено для людей псується за лічені хвилини. Про всі випадки розкрадання чи вандалізму комунальники просять повідомляти в поліцію.

А поделиться?