В Харькове и области начинается отопительный сезон5 октября 2017, 17:22

 

У Харкові розпочинаєьтся опалювальний сезон. У зв’язку з похолоданням, за розпорядженням мера міста Геннадія Кернеса, спочатку подадуть тепло у соціальні заклади: лікарні дитсадки, школи та заклади культури. Перший віце-мер Ігор Терехов зазначив, що до запуску тепла всі міські служби готові. Поотеплішають батареї і на харківщині. В цьому запевнила вже губернатор області.

У Харкові розпочинається опалювальний сезон. Харківський міський голова Геннадій Кернес підписав розпорядження про початок подачі тепла з понеділка, 9 жовтня.

Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови

Это будет касаться, на сегодняшний день, только объектов социально-культурной сферы. Т.е. больницы, детские садики, роддома, школы, ну и конечно учреждения культурны будут подключаться к центральному отоплению. Это связано с тем, что мы ожидаем довольно сложные погодные условия. Поэтому первоочередными мы включаем социальную сферу. А дальше учитывая те температурные режимы, которые у нас будут на улице, будет подписано соответствующее распоряжение о начале отопительного сезона для жителей города Харькова в жилых домах.

Перший віце-мер Ігор Терехов зазначив, що всі профільні служби такі як «Харківські теплові мережі» та «Жилкомсервіс» вже готові.  Готові і самі мережі. Проте якщо пориви все ж таки будуть, то для їх якнайшвидшого усунення створені аварійні бригади ремонтників. Тоб то, резюмує Ігор Терехов, міська влада зробила максимум, аби подача тепла пройшла без збоїв. Така ж ситуація і в області. Про це повідомила губернатор Юлія Світлична. 

Юлія Світлична голова Харківської обласної державної адміністрації

Я також рекомендувала органам місцевого самоврядування розпочати аналогічну роботу. Моя вимога, щоб цей процес не займав 2 -3 дні. Наступний крок, це підключення житлового фонду. Звичайно будемо орієнтуватися на температурні показники. 

А поделиться?