В Харькове готовят технику к зиме31 октября 2017, 14:43

 

До їхньої техніки у патрульних питань немає. Адже ця спецтехніка не паркується на недозволених законом місцях та просто працює. Працює задля чистоти харківських вулиць.

Комунальні підприємства Харкова посиленно готуються до зими. В КП «Харківблагоустрій» вже майже переобладанали всю техніку. Всього у автопарку підприємства знаходиться — 19 тракторів, оснащених плужно-щітковим обладнанням. Їх було закуплено минулоріч. Та ще є 12 міні-комплексів, що використовують для прибирання тротуарів.

Андрій Ворвуль головний інженер КП «Харківблагоустрій»

Так же у нас имеется на предприятии 118 средств малой механизации, которая так же предназначена для уборки придомовой территории, т.е. механизированным способом. Это роторные снегоочистители и щётки. Щётки на базе мотоблоков, которые оснащенные, 75 единиц со щёткой и отвальщиком и 45 это роторы, которые как снегомётная машина, которая сбрасывает снег, отбрасывает его, при выпадении больших осадков, на большие расстояния. 

До того ж, додає Андрій Ворвуль, цього року за рахунок міського бюджету для КП придбали ще 23 одиниці роторної снігоприбиральної техніки. Вся техніка з автопарку КП «Харківблагоустрій» всесезонна, тобто використовується як для очищення вулиць від снігу, листя, піску та іншого сміття. 

Андрій Ворвуль головний інженер КП «Харківблагоустрій»

В летний период трактора используются с таким навесным оборудованием таким как дробилки, есть буры, которые предназначены для посадки деревьев, чтобы делать лунки. Так же у нас есть понизители пней, прицепы. А в зимний период конечно же щётки и отвалы. Так же у нас есть 7 погрузчиков, которые осуществляют складирование твердо-бытовых отходов в одно место для последующий вывозки из микрорайонов. 

КП «Харківблагоустрій» обслуговує сім районів міста — Індустріальний, Київський, Московський, Шевченківський, Немишлянський, Новобаварський і Основ’янський. Всього, за словами головного інженера підприємства, в зимовий період комунальники прибирають територію загальною площею близько 4 мільонів квадратних метрів. 

А поделиться?