В Харькове дорожники ремонтируют внутриквартальные дороги10 октября 2017, 15:02

 

Чимала за площєю внутрішньокварталка та тротуари майже готові. Як тепер все виглядає, що не відновлювалося 20 років з-за нестачі коштів, у дворі по проспекту Гагаріна на власні очі бачила наша знімальна група. Сьогодні вона проінспектувала цей двір.

Останні метри асфальтування перед здачею об’єкта. До ремонту цієї внутрішньоквартальної дороги і пішохідних зон у дворі чотирьох будинків, 38-А, 40, 42 і 44 по вулиці Гагаріна шляховики приступили на початку вересня. За місяць зроблено багато, адже дорожнє покриття тут було, в поганому стані.

Гарнік Бабаян майстер

Изначально покрытие дороги были сильно изношенным, в некоторых местах реально даже были ямы 15-17 сантиметров глубиной. Грубо говоря, покрытие было в очень сильно разрушенном состоянии, особенно возле дома 38-А и 40-го, возле которого сейчас мы находимся. Заменили около 1 900 метров погонных борта дорожного, метров 350 поребрика возле подъездных входов и всё прочее. 

Тепер зруйновану внутрішньокварталку та тротуари, що останній раз так капітально відновлювали 20 років тому, не впізнати, додає Гарнік Бабаян. Все зроблено якісно з дотриманням необхідних норм та стандартів. Площа даного об’єкту 4 600 квадратних метрів. Також шляховики відгукнулися на ще одне прохання місцевих мешканців — прокласти нову дорогу.

Гарнік Бабаян майстер

По многочисленным просьбам людей, 50-60 человек просили чтобы здесь сделали дорогу. Потому что невозможно было проехать — они как-то проезжали разными сторонами. Чтобы выехать от 38-го и 40-го дома им приходилось ехать до Мясокомбината, чтобы вернуться в город, в центр. Мы пробили пробивную дорогу здесь. Длинной она где-то метров 60-70 эта пробивная дорога общая.

Реклама

А поделиться?