В Харківській та Сумській областях на кордоні з РФ застрягли близько 270 авто, — ДержприкордонслужбаНа українсько-російському кордоні в Харківській та Сумській областях застрягли близько 270 авто. Причина – проблеми в роботі серверу у російських прикордонників.

Про це Громадському радіо розповів прес-офіцер харківського прикордонного загону, Дмитро Кальницький.

«Через несправність серверу рух транспортних засобів, рух в обидва боки обмежений. Накопичення транспортних засобів в пункті пропуску становить близько 130 легкових та вантажних автівок. На офіційний запит щодо ситуації, яка склалася, відповіді від Російської сторони немає», — розповів Кальницький.

З тієї ж причини черга і в пункті пропуску Бачівськ в Сумській області. Про це Громадському радіо повідомила помічник начальника Східного регіонального управління державної прикордонної служби України, Оксана Іванець.

«На даний момент кількість автомобілів сягла близько 140: 70 автомобілів, які вже оформлені в прикордонному, митному та інших відношеннях. Та 70 автомобілів, які очікують своєї черги. В годину російська сторона приймає два — три автомобілі, інші — чекають», — розповіла Іванець.

Жодної інформації щодо того, коли запрацює система прикордонники РФ не надають, зазначили в Держприкордонслужбі.

А поделиться?