В аеропорту розповіли, куди найчастіше літають харків’яниПасажиропотік у харківському аеропорту за три квартали 2017 року перевищив пасажиропотік усього минулого року та склав 616,7 тисяч осіб 

Depo.

Сьогодні 09:21

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Міжнародного аеропорту «Харків», у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року пасажиропотік виріс на 39%.

За даними аеропорту, найпопулярнішими напрямками стали рейси до Стамбула, Анталії, Києва, Шарм-Ель-Шейха, Варшави, Тель-Авіва та Мінська.

«Якщо говорити про останній місяць третього кварталу — вересень, то цього періоду пасажиропотік склав 79,1 тисячу осіб. Це на 26% більше, ніж у вересні 2016 року, коли показник дорівнював 62,9 тисячам. Зростання пов’язане, перш за все, зі збільшенням частотності рейсів до Варшави і Тель-Авіва, а також новими сезонними напрямками. Крім того, ми спостерігаємо збільшення завантаження усіх інших рейсів», — зазначили в прес-службі.

У вересні частка пасажиропотоку на міжнародних рейсах склала 80%, на внутрішніх — 20%.

«Зараз аеропорт активно готується до зимового сезону. У розкладі вже з’явилися чартерні рейси до Шарм-Ель-Шейха (Єгипет) і Кіттіля (Фінляндія). Зимові тури з вильотом з Харкова активно продаються в турагентствах міста. І ми також очікуємо на запуск цікавих зимових напрямків», — підсумували в аеропорту.

Як повідомляв Depo.Харків, у харківському аеропорту іноземець хотів підкупити охоронців кордону.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

Реклама

А поделиться?