Утеплення корпусу, заміна вікон та дверей, оновлення палат: Світлична розповіла про плани на капремонт Ізюмської лікарніПерший за 40 років капітальний ремонт буде проведений за рахунок державного, місцевого та обласного бюджетів.

Про це розповіла губернатор Харківської області Юлія Світлична, передає прес-служба ХОДА.

Губернатор зазначила, наскільки важливою є Ізюмська міська лікарня, велике навантаження на цьому об`єкті зберігається ще з 2014 року. 

«Саме в Ізюмській лікарні було врятовано не одне життя наших захисників, яких з 2014 року доставляли сюди із зони АТО», — зазначила Юлія Світлична. 

За її словами, з моменту побудови, 1975 року, до сьогодні заклад не знав капремонту.

Губернатор Харківщини наполегла на виділенні з Держфонду регіонального розвитку більше двадцяти мільйонів гривень для виправлення цієї ситуації.

«Потрібно зробити утеплення корпусу, замінити вікна та двері, зробити нову покрівлю, відремонтувати внутрішні приміщення та палати, замінити системи тепло- та водопостачання», — розповіла голова ХОДА.

Кошти на ремонт також будуть направлені з бюджетів міста Ізюм та Харківської області. 

Безпосередньо роботи, за словами Юлії Світличної, розпочнуться за декілька тижнів. На сьогодні існує конкретний план, справа за тендерними процедурами. 

«Крім того, допоможемо лікарні з медичним обладнанням», — додала голова ХОДА.

Ізюмська міська лікарня — один з 20 соціальних та інфраструктурних об’єктів району, де проводяться ремонтні роботи.

«При виборі пріоритетів у розвитку району обласна влада спирається передусім на думку громади», — підкреслила Юлія Світлична.

Серед таких затребуваних місцевими  жителями об’єктів — Букінський водопровід, ремонт якого був розпочатий у 2016 році. Кінець робіт запланований на 2017 рік. 

Нагадаємо, як раніше писала «Варта», ремонт мосту в Ізюмі завершать до кінця серпня. 

Реклама

А поделиться?