Унікальні барельєфи, презервативи і шприци: Показали гнітючі знімки знищеного палацу на Харківщині

Апрель 19, 2018 12:42У Харківській області полум’я знищило внутрішнє убранство найстарішого палацу в регіоні – садиби Шидловських

Depo.

Сьогодні 12:35

ФОТО: depo.ua

Знімки з місця пожежі на своїй сторінці у «Фейсбук» опублікувала авторка українських туристичних путівників Лала Тарапакіна, передає Depo.Харків.

«Київ — Старий Мерчик: 450 км, які дуже потрібно було проїхати цього ранку. Зведена в 1776 році, остаточно покинута в 1997, садиба Шидловських в Старому Мерчику згоріла в 2018. Але не остаточно: фасад залишився. Даху і внутрішнім дерев’яним перекриттям пощастило менше», — пише Тарапакіна.

За її словами, вже на під’їздах до попелища відчувається запах гару. «Два МНСівці, які чергують в маєтку в даний момент, ситуацію прокоментували ухильно, але цілком ясно: в будинку немає ні проводки, ні газу, мимовільне загоряння малоймовірно», — зазначає авторка українських путівників.

«Центр села. Поруч — доглянутий храм. Старовинний маєток, опечатаний аварійною стрічкою. Презервативи, шприци, обгорілі дошки. Відколені від фасаду унікальні барельєфи, розкидані відламаними шматками, як старі ляльки», — констатувала Тарапакіна.

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині вогонь майже знищив палац у Старому Мерчику.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

А поделиться?