Улица Сумская должна стать пешеходной – считают харьковчанеКак мы уже писали, в Харькове произошла ужасная трагедия-ДТП. Автомобиль «Лексус под управлением 20-летней Елены Зайцевой вылетел на тротуар, при этом погибли пять и были серьезно травмированы шесть человек.

Данное событие вызвало широкий общественный резонанс. С инициативой превращения улицы Сумской в пешеходную зону выступили участники политического процесса на Харьковщине.

«Ми вважаємо, що вулиця Сумська, від майдану Конституції до майдану Свободи, має бути пішохідною зоною, вільною від автівок. Ми розпочинаємо кампанію на підтримку цієї ідеї. В багатьох європейських містах існує концепт важкодоступности історичної частини міста для автомобільного транспорту. В цих містах влада різними засобами обмежує доступ автівок до середмістя. Вулиця Сумська, в частині про яку йдеться, має легендарну харківську «стометрівку», кілька театрів, кілька парків, безліч архітектурних пам’яток. Ця вулиця ніби створена для того, аби стати місцем відпочинку та туризму у кращих європейських традиціях. Усі труднощі, пов’язані з організацією руху в обхід цієї частин Сумської, нічого не варті у порівнянні з цінністю людського життя, а наше місто давно заслуговує на те, аби мати свою пішохідну зону в середмісті»- высказался нам глава Харьковской областной организации ВО «Свобода» Игорь Швайка.

Автор: Александр Кузьменко

А поделиться?