Учасники Берлінале, володарі Пальмової гілки та претенденти на Оскар: Харків прийме міжнародний кінофестивальЗ 24 по 28 жовтня у Харкові відбудеться другий міжнародний кінофестиваль документальних та художніх фільмів Kharkiv MeetDocs. За словами організаторів, минулого року в центрі уваги під час кінофестивалю опинились права людини. Цьогоріч перед фестивалем стоїть завдання стати голосом культурної ідентичності Східної України.Вперше в рамках кінофестивалю будуть показані не лише документальні, а й художні фільми. Третину програми складатимуть ігрові стрічки, присвячені історії, побуту та найгострішим суспільно-політичним проблемам Східної України. Всього 18 повнометражних документальних і художніх фільмів, в тому числі учасники Берлінале, власники Пальмової гілки Каннського кінофестивалю, претендент на майбутній «Оскар» та інші фільми України, Німеччини, США, Ізраїлю, Росії, Польщі, Великобританії.В рамках фестивалю заплановані майстер-класи та круглі столи за участі провідних кінематографістів України та Європи, 15 повнометражних фільмів та ретроспективи українських майстрів документалістики.

Фестиваль складатиметься з 4-х блоків:Meet Docs – повнометражні документальні фільми, що викликали найбільший резонанс у суспільстві протягом останнього року, всеукраїнські та харківські прем’єри;Meet Non Docs – повнометражні художні фільми, засновані на реальних документах,що висвітлюють актуальні для регіону теми;Meet Retrospektive – ретроспективи фільмів від видатних майстрів української документалістики;Meet Film Industry – в цьому році ми збільшили індустріальну секцію фестивалю. Крім воркшопів, майстер-класів та панельних дискусій відбудеться також пітчинг проектів.Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival – це міжнародний кінофестиваль документальних та художніх фільмів, що фокусується на культурі, проблемах і повсякденному житті східних областей нашої країни. Окрім цього, вперше на фестивалі пройде пітчинг. Для участі в конкурсі було відібрано 12 проектів повнометражних документальних фільмів на гострі соціальні або політичні теми. Журі розгляне кожен з них і визначить кращий. Переможці отримають приз – професійну камеру Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K.

Фестиваль проходитиме з 24 по 28 жовтня в «IMAX Планета Кіно» і «Fabrika.Space». Детальніше про фестиваль можна довідатися на сайті Kharkiv MeetDocs.»Коментарі. Харків» раніше повідомляли, що Харківський мандрівник розповість про Європу в малюнках

А поделиться?