Учасники АТО та їх сім’ї відвідали санаторій «Курорт Березівські мінеральні води»11 листопада, за підтримки Нововодолазької районної державної адміністрації, районної ради, Управління охорони здоров’я Харківської ОДА , для учасників АТО та їх сімей  було організовано відпочинок одного дня на базі клінічного санаторію «Курорт Березівські мінеральні води», якому, до речі,  цього року виповнюється 155 років.

Повідомляє сайт НОВА ВОДОЛАГА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Захід відбувся за участі голови Нововодолазької РДА Євгена Королюка, голови районної ради Світлани Ротач, заступника начальника Управління охорони здоров’я ХОДА Галини Сіроштан, начальника відділу охорони здоров’я Нововодолазької РДА Наталії Яковцової, начальника управління соціального захисту населення Нововодолазької РДА Любові Животченко, в.о. головного лікаря КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лідії Чернієнко, військового комісара Нововодолазького райвіськкомату Романа Багмута, голови ГО «Нововодолазька спілка ветеранів АТО» Євгена Замули.

В актовому залі закладу гостей зустрів головний лікар санаторію Олександр Сердюк, який ознайомив присутніх із переліком діючих програм, формами лікування, особливостями перебування. Олександр Іванович підкреслив  унікальність питної джерельної мінеральної води «Березівська», адже про її цілющі властивості жителі довколишніх сіл знали дуже давно. Воду використовували при хворобах шлунка, недокрів’ї, золотусі, інших захворюваннях, назви яких простий люд часто навіть не знав, в ній купали новонароджених дітей, нею обливалися…

Євген Королюк, Світлана Ротач та Галина Сіроштан у своїх виступах акцентували увагу присутніх на можливості безкоштовно пройти медико-психологічну реабілітацію учасників АТО, санаторно-курортне лікування, чи просто відпочинок на базі санаторію. За бажанням це можна зробити разом із родиною.

До присутніх також звернулися  заступник головного лікаря з медичної частини Ніна Смєцкова та психолог Ірина Ковальова, яка наголосила на важливості розуміння і підтримки колишніх бійців з боку рідних та близьких, а також скеровуванні їх на позитивну реалізацію накопичених емоцій.

По завершенню офіційної частини, учасників АТО та членів їх сімей ознайомили з лікувально-діагностичною базою санаторію, після чого було визначено напрямки обстежень. Того дня учасники заходу мали змогу пройти обстеження (електрокардіографія, електроенцефалографія, ультразвукова діагностика), отримати консультації медичних фахівців (психолога, гастроентеролога, кардіолога, невролога, ендокринолога, гастроентеролога, гінеколога, отоларинголога, хірурга, ортопеда-трпвматолога, ніфролога), пройти лікувальні процедури (лікувальне плавання в басейні, спелеотерапія, ароматерапія, інгаляція, хромотерапія, водолікування, фізіотерапія та лікувальна фізкультура). Тим часом для дітей було організовано окремий відпочинок в ігровій кімнаті з мультфільмами та аніматорами. Усіх гостей почастували смачним та корисним обідом. Загалом день видався насиченим, але цікавим.

Як зазначив Євген Королюк: «Аби швидше адаптуватися до мирного життя, бійцям АТО необхідно відчувати підтримку сім’ї, держави та суспільства. Тільки об’єднавшись, ми можемо посприяти аби цей процес відбувся максимально швидко та ефективно».

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

А поделиться?