Учасниця жахливої харківської аварії таки визнала свою провинуПідозрювана у смертельній аварії у Харкові Олена Зайцева визнала свою вину у скоєному.

Це сталося 13 грудня, під час того, як Київський районний суд Харкова ухвалював рішення про продовження арешту для Зайцевої за клопотанням прокуратури Харкова, повідомляє «Укрінформ» з посиланням на прес-секретаря прокурора Харківської області Віту Дубовик.

Читайте також: Експерти назвали речовину, яку знайшли в крові підозрюваної у скоєнні смертельної аварії в Харкові (Відео)

За словами Дубовик, під час свого виступу Зайцева розплакалася, попросила пробачення і заявила, що більше ніколи не сяде за кермо.

«Я знаю, що всі вважають мене наркоманкою … Я ніколи нічого не робила. Будь-які речовини — це знеболюючі, які я іноді приймаю. Будь ласка, вибачте мене, якщо зможете … Я готова понести покарання», — сказала 20-річна підозрювана.

Нагадаємо, смертельне ДТП сталося 18 жовтня у Харкові.  20-річна прийомна дочка відомого підприємця Олена Зайцева на татовому «Лексусі» в’їхала в натовп перехожих, проігнорувавши червоне світло світлофора. У результаті загинули шестеро людей.