У справі Кернеса знову допитували свідків

Апрель 23, 2018 21:14У Полтаві продовжують судити Геннадія Кернеса. Його та двох охоронців обвинувачують у тортурах активістів харківського Євромайдану. Наразі допитують свідків обвинувачення.

Геннадія Кернеса досі судять. Мера Харкова та його охоронців звинувачують у тортурах двох активістів харківського Євромайдану взимку 2014-го року. На засіданні допитали чотирьох свідків зі сторони обвинувачення.

— 25 січня 2014 року події, які відбувалися за вашої участі… Чи згадуєте ви щось із цього приводу? — запитує в одного зі свідків прокурор Олександр Ганілов.

— Ні, — заперечує свідок.

І так усі чотири свідки заявили: точно не пам’ятають, що відбулося саме того дня. Тим часом сторона захисту протестує проти запитань прокурора до свідків.

«Кожне питання є навідним», — заявила захисниця Кернеса Лідія Ізовітова.

Та прокурор не згоден.

«Я ставлю питання, які направлені безпосередньо на встановлення істини. Це — невигідно для сторони захисту. Звичайно, щоразу вони намагаються все виказати», — зазначив Ганілов.

І суд не заперечив проти питань прокурора. Також обвинувач вчергове попрохав змінити порядок допиту свідків — перейти до свідчень сторони захисту. Але суддя відмовив, натомість вирішив таке.

«Суд надає прокуророві останній строк — до 7-го травня на судове засідання надати свідків обвинувачення», — сказав суддя Андрій Антонов.

Наразі лишилося допитати 10 свідків обвинувачення. Загалом вже допитали приблизно 70-х.

Діана Лагута, Максим Страшко, Юрій Поденко, Poltavske.TV

А поделиться?