У соцмережах запустили флешмоб на підтримку «Фельдман Екопарк»Флешмоб «Підтримаємо «Фельдман Екопарк» разом!» запустили в соціальних мережах Facebook і Instagram

Організатори флешмобу запрошують всіх, кому не байдужа доля екопарку, опублікувати своє фото з парку і поставити хештег #фельдманэкопарк_вместе, передає Depo.Харків.

«Фельдман Екопарк» сьогодні потребує підтримки. Кожен голос має значення, кожен лайк і репост дуже важливі. Ініціатори тиску на «Фельдман Екопарк» мають побачити, наскільки він важливий для харків’ян, що його люблять і готові захищати», — підкреслили організатори флешмобу.

«Цими публікаціями ми сподіваємося привернути увагу до проблеми перейменування Регіонального ландшафтного парку. В обласній раді хочуть змінити назву «Фельдман Екопарк» і прибрати з нього прізвище засновника — Олександра Фельдмана. Це юридично необґрунтоване рішення, яке має лише політичні мотиви. Мультикомплекс — це куточок природи, краси і добра, він поза політикою, і ми не хочемо, щоб чиїсь політичні амбіції впливали на його роботу. Ми хочемо захистити ім’я, яке стало брендом, адже багато українців їдуть до Харкова для того, щоб відвідати «Фельдман Екопарк», а зміна назви зруйнує образ мультикомплексу і зашкодить іміджу всієї Харківської області», — заявляють організатори.

Більше новин про події у світі читайте на
Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у
Facebook

‘;
document.getElementById(‘fb-comments-block’).innerHTML = fb_block ;