У СІЗО розповіли, як Зайцева поводить себе у камеріУ Харківському слідчому ізоляторі розповіли, як живеться 20-річній Олені Зайцевій, яка 18 жовтня влаштувала в центрі міста ДТП, в якій загинуло шестеро осіб.

Заступник начальника СІЗО Дмитро Холод розповів, що Зайцева – наймолодша в камері, зі своїми сусідками не конфліктує.

Ще за темою: Ми на колінах просимо пробачення за доньку: опублікована перша заява родичів Зайцевої

«У камері з Зайцевою сидять ще 9 жінок. Вони проходять по кримінальних справах, пов’язаних з торгівлею наркотиками, грабежами і нанесенням тяжких тілесних ушкоджень», – розповів співробітник ізолятора.

Холод також зазначив, що найстаршій ув’язненій 50 років, ніхто в камері не конфліктує. «Кожен сидить за свої діяння. Раніше вони ніде не перетиналися, тому і конфліктів немає», – пояснив він.

У мережі показали фото, як виглядає Харківський слідчий ізолятор №27, де перебуває 20-річна винуватиця смертельної ДТП Олена Зайцева. Попри те, що ізолятор побудований ще в 1848 році, виглядає він дуже доглянутим і навіть дещо «гламурним» – через рожевий колір фасаду і кімнат. Відомо, що загальна кількість спальних місць для засуджених становить близько 3600. На території СІЗО працюють навчально-виробничі майстерні, де ув’язнені мають можливість здобувати навички з різних спеціальностей.

Читайте також: Олена Зайцева вперше прокоментувала смертельну ДТП у Харкові

А поделиться?