У СБУ прокоментували вилучені у члена НЗФ матеріали з розстрілом українських військовихНа даний момент з членом НЗФ ОРДЛО, якого було затримано на Харківщині під час спроби перетнути український кордон, проводяться опитування. 

Про це повідомила прес-служба УСБУ в місті Харкові у коментарі журналісту ІНФОРМАТОРа.

“Ця людина була передана до управління і з нею проводилося опитування”, – заявили у прес-службі.

Наразі представники Служби безпеки не мають інформації про відкритя кримінального провадження. Дані про наявність у затриманої особи відеоматеріалів з розстрілами військовослужбовців Збройних Сил України, яка була оприлюднена ДПСУ на своему офіційному сайті, у відомстві підтверджують.

“На ноутбуці затриманого дійсно виявлені матеріали з розстрілами українських військовослужбовців”, – йдеться у коментарі.

Місце перебування підозрюваного у причетності до діяльності НЗФ ОРДЛО наразі не відоме.

“Станом на вчора(ред. 3 липня) ця людина перебувала у Харківському управлінні СБУ.  Тоді я спілкувався з нашими оперативними співробітниками і вони повідомили, що працюють з підозрюваним. Станом на 4 липня його місцезнаходження мені не відоме”, – заявили у прес-службі.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв про вилучення у члена незаконних збройних формувань відеоматеріалів з розстрілами військовослужбовців.

Реклама

А поделиться?