У Пісочинській школі Мобіль відкрили міні-футбольне полеСучасні умови для занять спортом. У Пісочинській школі Мобіль відкрили міні-футбольне поле зі штучним покриттям. Побудувати його голова області Юлія Світлична пообіцяла рік тому на відкритті школи. А вже цими вихідними завітала на перший футбольний матч.

Найсучаснішу школу Мобіль, що у Пісочині відкрили торік. Саме тоді, на прохання батьків, голова області Юлія Світлична пообіцяла створити тут міні-футбольне поле зі штучним покриттям. Вже цієї суботи на ньому відбувся перший товариський матч.

Галина Волобуєва, директор Пісочинської школи “Мобіль”

Розвиток спорту – це є одна із пріоритетних ланок в розвитку освіти взагалі. Якщо дитина займається спортом, вона здорова, а якщо здорова – добре навчається.

У  Пісочинській селищній територіальній громаді  це поле стало вже третім, що відкрили за цей рік. За словами губернатора, забезпечення школярів сучасними умовами для проведення спортивних занять – один із пріоритетних напрямків.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Нарешті ми дочекалися зміцнення спортивної бази нашої улюбленої школи Мобіль. Одна з найкращих шкіл України, найкраща школа Харківської області. Пісочин розвивається і в подальшому ми будемо робити все для того, щоб зміцнювати нашу славну Харківщину, зміцнювати Пісочин. І, звичайно, робити життя і сподівання людей краще.

Завітала керівник області і до Пісочинського колегіуму. Там вона взяла участь у масштабному флешмобі.

Понад 1000 учнів шкіл разом із очільницею області, тримаючи у руках таблички блакитного та жовтого кольорів, утворили прапор України.

Юлія Котелевська, Дмитро Поздняков.

А поделиться?