У Печенізькому районі проводиться підготовка до Дня Захисника України04 жовтня 2017 року за участі голови районної ради Лариси Ярової, заступника голови районної державної адміністрації Ольги Кизим, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбулась нарада щодо підготовки та проведення в районі заходів, присвячених Дню Захисника України.

Повідомляє сайт ПЕЧЕНІГИ СЬОГОДНІ з посиланням на районну раду.

В ході наради обговорювалися пропозиції щодо проведення заходів із  залученням ветеранів війни, учасників АТО та їх сімей, воїнів-інтернаціоналістів.

Як було зазначено в ході наради, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності, військових традицій українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві Президентом України встановлено День захисника України (Указ від 14 жовтня 2014 року № 806) – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

За підсумками наради було визначено ряд завдань щодо своєчасної та належної підготовки до проведення в нашому районі Дня захисника України.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

А поделиться?