У пасажирському автобусі під Харковом погрожували гранатоюВ автобусі під Харковом стався конфлікт між чоловіком і дівчиною. Чоловік погрожував гранатою. Інший пасажир — вихопив гранату і тримав до приїзду вибухотехніків. Вибуху не сталося. Ніхто не постраждав. 

Конфлікт стався у пасажирському автобусі маршрутом Харків — Чугуїв, повідомили «МедіаПорту» джерела у правоохоронних органах. 

«У чоловіка виник конфлікт з жінкою, він дістав гранату, висмикнув чеку і пригрозив. Поруч був чоловік, попередньо, колишній афганець, він швидко зреагував, перехопив гранату, затис її і тримав, доки її не знешкодили», — сказав співрозмовник. 

За даними джерела, тип гранати — Ф-1. 

UPD Як повідомили у відділі комунікації обласного управління поліції, конфлікт стався сьогодні близько 16:32. 

«Як з’ясували поліцейські, між зловмисником, який був напідпитку, та його співмешканкою в автобусі виник конфлікт. Чоловік витягнув з кишені куртки ручну гранату Ф-1, висмикнув чеку та погрожував підірвати себе та жінку. Під час зупинки транспортного засобу в селищі Рогань одному з пасажирів вдалося вгамувати дебошира та відібрати небезпечний предмет. Громадяни відразу повідомили про подію поліцію», — повідомляє поліція. 

Чоловіку, який погрожував гранатою, — 58 років, це мешканець Чугуївського району.

Головний військовий комісар Юрій Калгушкін у коментарі телефоном сказав, що не знає, чи є правопорушник діючим або колишнім військовослужбовцем. Це має з’ясувати Військова служба правопорядку. 

Поліція вирішує питання про відкриття кримінального провадження. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть «Ctrl + Enter». Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.