У Кернеса за два басейни і місток у зоопарку віддадуть вартість 25 апаратів штучного дихання, – ХАЦУ Харківському зоопарку оголосили тендер на проведення робіт в зоні «Південна Америка» на суму 30 млн грн

Як передає Depo.Харків із посиланням на громадську організацію «Харківський антикорупційний центр» (ХАЦ), Харківський зоопарк вчора, 25 березня, оголосив закупівлю на реконструкцію пішохідного містка та відкритих водних об’єктів з приміщенням водопідготовки в зоні «Південна Америка» на загальну суму 30 млн грн.

 

Проектною документацією передбачається реконструкція двох відкритих басейнів і будівництво пішохідного містка з вбудованим приміщенням водопідготовки, між відкритими водними об’єктами та вольєрами тварин і птахів.

 

Планується, що пішохідний місток буде призначений для проходу відвідувачів по території вольєрів і забезпечуватиме покращений огляд експозиції. В центральній частині пішохідного містка має бути розташоване приміщення водопідготовки. Аукціон має відбутись 14 квітня. Ще 1,47 млн грн витратили на проект.

 

«Зараз у різних областях України лікарні, заклади охорони здоров’я масово купують апарати штучної вентиляції легенів. У середньому один апарат ШВЛ купують по 1,2 млн грн. Лише одна реконструкція пішохідного містка та двох басейнів коштує 25 апаратів ШВЛ», – зазначають активісти.

 

Читайте також: Підкилимні ігри еліт: Чому Зеленський втрачає Харківщину

 

Коронавірусна політика: Чому Кернес пішов проти кабміну Шмигаля

Більше новин про події у світі читайте на
Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1
data-matched-content-columns-num=4
data-matched-content-ui-type=»image_stacked»

‘;
document.getElementById(‘fb-comments-block’).innerHTML = fb_block ;