У Кернеса відмовилися від ідеї дискотек біля могил відомих людей (ВІДЕО)

Май 16, 2018 09:28Харківська мерія розірвала договір з приватною компанією про проведення сезонної ярмарки «Літопарк» на території Молодіжного парку

Depo.

Сьогодні 09:18

ФОТО: depo.ua

Інформацію про розірвання угоди підтвердила директор департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міськради Вікторія Китайгородська, повідомляє Depo.Харків з посиланням на «Телеканал ОТБ».

Питання про проведення розважальних заходів поблизу поховань також прокоментував мер Харкова Геннадій Кернес.

«Я не давав ніяких команд і ніякої згоди, ні на які реконструкції «Літопарка, тим більше, що це комерційна структура. Я вважаю, що Департамент комунального господарства приведе Молодіжний парк у нормальний стан… Що стосується інших робіт, пов’язаних з облаштуванням, будь це «Літопарк»,… все треба розглядати з точки зору доцільності, як ви говорите, чи потрібно це робити. Ми прислухаємося, звичайно, до думки жителів і будемо, звичайно, нею керуватися», — сказав Кернес.

Як повідомляв Depo.Харків, раніше департамент адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міськради уклав договір із ФОП Камянська Анастасія Олександрівна на проведення на території Молодіжного парку сезонного ярмарку «Літопарк».

Читайте також: Від психлікарні на цвинтар: На чиїх могилах дозволили танцювати чиновники Кернеса (ФОТО)

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

А поделиться?