У Кернеса віддають під забудову котеджами рекреаційні землі біля дитячого санаторіюУ Кернеса віддають під забудову котеджами рекреаційні землі біля дитячого санаторію

10.10.2019
  //   1 Переглядів

Харківська міська рада планує передати під забудову ПП «Юстек» та Вадиму Носовському три земельні ділянки загальною площею майже чотири гектари. Більша частина земель відноситься до рекреаційних, вони розміщені біля Харківського обласного дитячого туберкульозного клінічного санаторію.

Про пише «Харківський антикорупційний цент» з посиланням на проект рішення сесії Харківської міськради.

Зокрема, планується надати ПП «Юстек» дозвіл на розробку проекту землеустрою зі зміною цільового призначення земельної ділянки площею 0,7 га для садибної забудови по пр. Лозовеньківському, 55. Нині це землі категорії промисловості та транспорту.

Крім того, заплановано надати дозвіл Носовському Вадиму Пантелеймоновичу на розробку проектів землеустрою щодо відведення двох земельних ділянок зі зміною цільового призначення з земель рекреаційного призначення на землі садибної забудови та змішаної багатоквартирної та громадської забудови.

Загальна площа цих двох ділянок майже 3,3 га. Поряд з зазначеними ділянками знаходиться противотуберкульозний дитячий санаторій, і в тому через це землі мали рекреаційне призначення.

ПП «Юстек» також належить Вадиму Носовському. Цей підприємець був фігурантом скандалу про позбавлення Липкуватівського аграрного коледжу великих площ землі.

Варто відзначити, ще кілька років тому Носовський активно займався бізнесом в Росії. Зараз у нього все ще є діючі фірми на територіях окупованого Криму, які він зареєстрував по російському законодавству. Мова про ООО «Островское-Агро» та ООО «Интра».