У Кернеса хочуть дозволити члену виконкому забудувати ЖуравлівкуДепутати Харківської міськради планують надати ПАТ «Трест-Житлобуд-1» дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відводу ділянки площею 3,57 га для будівництва багатофункціонального комплексу

Про це Depo.Харків повідомили у «Харківському антикорупційному центрі».

За даними «ХАЦ», відповідне рішення депутати планують ухвалити на найближчій сесії, що запланована на 21 серпня. Йдеться про ділянку по вулиці Героїв Праці (зупинка трамваю «Зона відпочинку»).

В кадастровій карті, станом на сьогоднішній день, ділянка перебуває в комунальній власності і має цільове призначення — для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Ділянка розташована напроти Журавлівського гідропарку. У 2011 році ділянку надавали в оренду київському ПП «Котедж плюс». До кінця 2014 року там мали побудувати комплекс житлових будинків з підземним і надземним паркінгом та об’єктами торговельно-офісного і культурно-розважального призначення. Але комплекс так і не побудували.

Власником ПАТ «Трест Житлобуд-1» є член виконкому міськради Олександр Харченко. Керівником «Житлобуд-1» є депутат міськради Валерій Арутюнов.

Як повідомляв Depo.Харків, комунальне підприємство «Харківський метрополітен» у чотири рази занижує доходи від рекламної діяльності.

Більше новин про події у світі читайте на
Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

‘;
document.getElementById(‘fb-comments-block’).innerHTML = fb_block ;