У Харкові знайшли ще одну партію неякісної рибиВ Україні продовжують фіксувати спалахи ботулізму 

Depo.

Сьогодні 09:23

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у «Харківському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров’я України», за останній час зареєстровано два випадки захворювання на ботулізм у мешканців Рівненщини.

У лабцентрі зазначили, що з метою попередження поширення на території Харківської області ботулізму станом на 29 вересня в області було проведено 3 837 обстежень суб’єктів господарської діяльності, в тому числі з 25 по 29 вересня — 134 обстеження.

Під час яких проводиться роз’яснювальна робота щодо особистої відповідальності суб’єкта господарювання за реалізацію неякісної та невідомого походження риби та рибної продукції.

Призупинено обіг 1 836 кг неякісної та невідомого походження риби та рибної продукції, в тому числі з 25 по 29 вересня — 22,82 кг.

Як повідомляв Depo.Харків, 22-річну дівчину госпіталізували в міську інфекційну лікарню з попереднім діагнозом «ботулізм» 21 липня. Хвора отруїлася в’яленою рибою, яку придбала в одному з харківських магазинів.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

Реклама

А поделиться?