У Харкові зірвали лекцію про ЛГБТ-рухФотографії з місця події, де стався конфлікт, опублікувала у Facebook очевидиця Віра Чернигіна. Пізніше про те, що лекція всеодно відбудеться сама лекторка також написала у Facebook.

Анна Шаригіна згодом у коментарі «Громадському радіо» детальніше розповіла про конфлікт.

«Прийшло кілька кремезних хлопців, десь зо п’ятнадцять. Вони приходили ще і ще. Дехто повставав (вони сиділи в залі). Один, найбільших за статурою, сказав: «Лекція завершена. Ми не хочемо, щоб у місці, яке ми поважаємо, відбувалася пропаганда гомосексуалізму».

За словами Шаригіної, приїхав також і директор книгарні і попросив хлопців піти, але вони залишалися, зазначивши, що можуть перебувати в книгарні, оскільки прийшли по книжки.

«Приїхала поліція. Поліція спробувала з ними поговорити. Вони сказали, що згідно з адміністративним кодексом вони мають право тут знаходитися. Поліція сказала власнику книгарні, що краще б всі пішли, поки ці хлопці не розлютилися і не почали трощити приміщення і бити людей. І власник книгарні попросив нас піти. І ми пішли»,  - розповіла Анна Шаригіна і додала, що люди, які зірвали лекцію, кілька разів говорили про те, що причетні до  організації «Фрайкорпс».

Нагадаємо, що в Харкові невідомий повідомив до поліції про мінування історичного музею, поряд з яким тривала акція представників ЛГБТ-спільноти.

А поделиться?