У Харкові жінка-водій не помітила на переході 4-річного велосипедистаДитину від удару відкинуло на кілька метрів.

У Харкові на пішохідному переході збили 4-річного хлопчика. Дитина із важкою травмою голови у реанімації, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Хлопчик переходив дорогу разом із тіткою, він був на велосипеді і на зебрі з нього не зліз, а викотився на проїжджу частину. Очевидці кажуть, що жінка, яка була із хлопчиком, навіть не встигла нічого вдіяти. Родичі та друзі родини постраждалого хлопчика спілкуються неохоче та наголошують, що водій перед зеброю навіть не пригальмувала. «Одна машина зупинилася, вони пішли, а друга машина на швидкості вдарила дитину», — кажуть вони.

ВідеоУ Харкові на пішохідному переході збили чотирирічного хлопчика

Дитина із важкою травмою голови у реанімації. За кермом авто була жінка. Вона каже, що хлопчика просто не помітила, адже той зненацька викотився на дорогу на велосипеді. 

За кермом машини, що збила дитину була жінка, котра їхала з маленькою донькою. Водійка від коментарів відмовляється, а її родичі кажуть, що дитину на зебрі вона просто не помітила. «Машина перекрила видимість. З-за машини на велосипеді – як можна побачити дитину? Котру мали б вести за руку, а велосипед у руках», — наголошують вони.

Читайте також: Буковинці ледь не вчинили самосуд над водієм, який збив на смерть підлітка

Нині хлопчик у реанімації, у нього важка черепно-мозкова травма. У тому, що сталося на переході, розбираються слідчі, котрі й вирішують, чи відкривати за фактом ДТП кримінальне провадження. 

Кореспондент ТСН Мар’я Уманська

А поделиться?