У Харкові засудили водія рейсового автобуса, який, щоб не везти безкоштовно жінку-інваліда, побив її та виштовхав із салонуINVAK.INFO – информационное агентство – портал людей с инвалидностью

Новости о событиях, акциях и мероприятиях в сфере инвалидного движения, информация об инвалидных организациях, последних конкурсах, грантах, различных способах реабилитации людей с инвалидностью, база данных нормативных документов.

Спонсори

Контакти

Погода

Київ

волог.:

тиск:

вітер:

Статистика

RSS-канали

26.04.2019

Вироком Жовтневого районного суду м. Харкова 41-річного мешканця м. Мерефи визнано винним у хуліганстві (ч. 1 ст. 296 КК України).

Як розповіла начальник управління прокуратури області Тетяна Сотнікова, чоловіка засудили до 2 років обмеження волі. Враховуючи те, що підсудний визнав вину, розкаявся у заподіяному, суд прийняв рішення про звільнення його від покарання з іспитовим терміном на 1 рік.

Обставини справи:

У листопаді минулого року чоловік працював водієм рейсового автобусу. На зупинці в Харкові до салону транспортного засобу увійшла 60-річна жінка. Пасажирка показала водію посвідчення інваліда ІІ групи, яке дає право на пільговий проїзд. Однак водій почав ображати жінку нецензурною лайкою, вимагаючи сплатити за проїзд або вийти з автобуса.

Пасажирка залишилися в салоні. Тоді засуджений накинувся на неї з кулаками. Він ударив жінку в груди з такою силою, що вона впала та ударилася головою об двері. Після цього, зловмисник виштовхав потерпілу з автобусу ногами та поїхав.

Бив та ображав літню жінку агресивний чоловік на очах в інших пасажирів. Через падіння з автобусу потерпіла отримала чисельні забої.

Прес-служба прокуратури Харківської області

Прокуратура Харківської області

Актуальні новини

Соціальні мережі


Пошук по сайту:

Архів новин

Розсилка новин

Прохання

Останні новини