У Харкові засудили екс-наркомана, який обкрадав банкомати за популярною схемоюЗловмисник за допомогою спеціально виготовленої планки викрадав з банкоматів гроші клієнтів 

Depo.

Сьогодні 14:15

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, вирок порушнику 18 вересня ухвалив Київський районний суд Харкова.

Суд встановив, що безробітний чоловік виготовив спеціальний пристрій — металеву планку з двосторонньою липкою стрічкою, за допомогою якої мав намір викрадати гроші з банкоматів.

«Накладання планки на шаттер банкомату призводить до порушення процесу роботи по видачі готівкових коштів. Після отримання відповідних команд по видачі готівкових коштів, через наявність вказаної планки на шаттері, гроші не видаються, оскільки утримуються планкою та приклеюються до неї. Програмне забезпечення банкомату при цьому фіксує несправність у роботі та блокує його, на моніторі з’являється повідомлення про технічну несправність. Після цього виникає можливість таємного заволодіння грошима», — сказано в матеріалах справи.

За цією схемою порушник викрадав гроші клієнтів банку. Діяв він з травня по грудень 2015 року в різних районах Харкова, поки не був затриманий. Загалом на рахунку зловмисника сім крадіжок на загальну суму 15,9 тис. грн.

Суд також встановив, що чоловік з серпня 2016 року по серпень 2017 року проходив курс реабілітації за програмою «Союз антинаркотичних спільнот» в центрі духовного відновлення особистості. На даний момент чоловік є волонтером організації.

Суд визнав порушника винним у скоєнні злочину за ч.1, ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з іспитовим терміном в два роки.

Також він повинен компенсувати банку, якому належать банкомати, 4,3 тис. грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

А поделиться?