У Харкові замітають сліди безграмотності на пам’ятнику Гурченко: Ганьбу відривали ломом (ВІДЕО)



У Харкові ввечері відривали табличку з двома орфографічними помилками на щойно відкритому пам’ятнику Людмилі Гурченко

Depo.

Сьогодні 09:52

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, відеозпису зняття таблички з постаменту пам’ятника на своїй сторінці у «Фейсбук» опублікував депутат Харківської облради Дмитро Булах.

На записі, який був зроблений пізно ввечері вчора, 19 липня, видно трьох чоловіків, один із яких намагається за допомогою лома відірвати табличку з тильної сторони монументу. Чути характерний металевий звук. «Вечірній дзвін», — про коментувала події жінка, що робила відеозапис.

Примітно, що чоловіки не мають на собі спеціального одягу або накидок комунальних служб міста.

«Ну, фініта ля комедія со скулПЬтурною табличкою. Думаю, сьогодні ви її на місці вже не знайдете», — підписав відео Булах.

Як повідомляв Depo.Харків, пам’ятник Людмилі Гурченко відкрили сьогодні, 19 липня, у сквері на вулиці Трінклера, 6. Пам’ятник заввишки понад 7,5 метрів.

Однак харків’яни розкритикували міську владу за помилки на пам’ятнику Людмилі Гурченко. На постаменті прикріплені табличка з прізвищами громадян, котрі «сприяли» встановленню скульптурної композиції. Однак автори допустили помилки у слові «скульптурної» та у прізвищі одного з меценатів – Володимира Скоробагача, написавши його прізвище таким чином «СкоробОгач».

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

А поделиться?