У Харкові встановлять пам’ятник загиблим воїнам АТО (ФОТО)На території Інституту танкових військ ХПІ встановлять монумент воїнам, які загинули у зоні АТО

Depo.

Сьогодні 11:49

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі НТУ «ХПІ», пам’ятник побудують практично у центрі студентського містечка танкового інституту. Недалеко від майбутнього монумента вже побудована невелика капличка.

За даними прес-служби, на даний момент представлено декілька макетів монумента.

«Він буде поєднувати історичну та сучасну геральдику, в тому числі атрибутику Інституту танкових військ НТУ «ХПІ». Передбачається, що пам’ятник буде складатися з наступних елементів: щит та меч (об’єднуючий символ народу та армії), калина (символ національного відродження країни), рушник (відбиття культурної пам’яті народу), хрест (символ захисту, віри та єдності) та інші національні символи України», — сказано в повідомленні.

За задумом авторів, постамент буде зроблено з червоно-чорного граніту, загальна висота пам’ятника — 7 метрів.

У прес-службі також зазначили, що на сьогоднішній день у зоні АТО загинули 28 курсантів, випускників та офіцерів інституту, двоє з яких мають статус «Герой України».

Як повідомляв Depo.Харків, студенти НТУ «ХПІ» стали бронзовими призерами Всеукраїнських змагань з перегонів автономних роботів.

А поделиться?