У Харкові встановлять 1000 камер на дорогах6

Поширень

Уперше між Києвом та столицею Північної Македонії Скоп’є із 6 грудня розпочне діяти пряме авіасполучення.

Про це повідомили у пресслужбі Посольства України у Північній Македонії у фейсбуці.

«Вперше за весь час відносин України з дружньою Республікою Північна Македонія з 6 грудня 2020 року запроваджується пряме авіасполучення Київ – Скоп’є-Київ», – йдеться у дописі.

Як зазначається, польоти здійснюватиме українська авіакомпанія WINDROSE, на сайті якої вже можна купити квитки і до Києва, і до Скоп’є.

: Новий рік у Києві. Як святкуватиме столиця в умовах пандемії

Наявність прямих рейсів сприятиме інтенсифікації двосторонньої співпраці – посиленню бізнесових зв’язків, розвитку туризму в двох країнах, кращому ознайомленню громадян Північної Македонії з Україною і українців з Республікою Північна Македонія, зауважили в українському диппредставництві.

«Цій важливій події була присвячена зустріч 26 листопада 2020 року в аеропорту м.Скоп’є Посла України Наталії Задорожнюк з Генеральним директором TAV Macedonia Метіном Батаком», – йдеться у дописі.

Торік Посол України в Північній Македонії Наталія Задорожнюк підписала з міністром закордонних справ Північної Македонії Ніколою Дімітровим угоду про безвізовий режим між двома країнами, який діятиме на постійній основі.

: Лікарі-блогери: шість медиків, на яких варто підписатись

Нагадаємо, з України планують запустити авіарейси в Батумі, Ларнаку і Прагу.

Як ми повідомляли раніше, із нового терміналу міжнародного аеропорту Запоріжжя відправився перший рейс.

Головне фото: pizzatravel.com.ua.

6

Поширень