У Харкові встановили рекорд із масового виконання «Молитви за Україну»Молитву виконувало більше 4 тисяч людей.

Сьогодні Харків вирішив побити цьогорічне досягнення Трускавця і запланував вивести на площу перед Університетом імені Каразина хор у три тисячі виконавців. Співали духовний гімн України студенти та викладачі.

Вже така кількість співаків просто неба вражає. Більшість тут аматори. Професійних співаків небагато. Хор у кілька тисяч людей вишикувався на сходах університету. Разом, пліч о пліч мають співати студенти українські та іноземні. Останні хвилюються більше за інших. Зізнаються, у слова молитви за Україну будуть підглядати.

У кожного факультету університету свій сектор, перед початком студенти змагаються у гучності. Не приховує хвилювання диригент грандіозного хору. Каже керувати великими хорами доводилось, але кількатисячний натовп співаків — досвід унікальний.

ВідеоУ Харкові встановили рекорд із масового виконання «Молитви за Україну»

«Я маю надію, що мої наміри диригентські зрозуміло для всіх і моя задача об’єднати таку кількість людей», — каже Андрій Сиротенко.

Для студентів та викладачів університету виконання духовного гімну України — символічне, адже автор музики, композитор Микола Лисенко, колись навчався в цьому виші.

«Ми не очікували такої зацікавленості, студенти просять щоб їх пустили, щоб дали місце, люди з міста приходять», — хизується ректор харківського національного університету імені В.Н Каразіна Віль Бакіров.

І ось площа стихає. Кількатисячний хор розпочинає молитву за Україну. Щоб порахувати всіх співаків доводиться задіяти два десятки волонтерів. Чи буде нове досягнення? Усі учасники хочу чекають на результат понад півгодини. Та підрахунок приголомшує. Замість обіцяних трьох тисяч виконавців, на площі співали більше чотирьох тисяч хористів.

«Сьогодні тут народився новий націонал рекорд. Чотири тисячі шістсот шістдесят чотири людини», — констатують представники рекордів України.

Тож новий рекорд із виконання «Молитви за Україну» тепер належить Харкову, представники книги рекордів впевнені, що побити його буде вкрай складно.

А поделиться?