У Харкові вручили премію “Подолання” (відео)

Декабрь 5, 2018 16:56Цьогоріч лауреатами стали шестеро харків’ян.

Дитячий церебральний парfліч – з таким діагнозом живе Аліна Висоцька. Попри те, вона змогла не тільки здобути вищу освіту, а й побудувати успішну кар’єру. Жінка стверджує? oj перемога в конкурсі “Подолання” для неї – несподіванка.

Аліна Висоцька, лауреатка премії “Подолання-2018”Попросила очень, чтобы независимо от результатов меня все-таки пригласили, я бы хотела посмотреть на сильных людей не с точки зрения, как в зоопарке посмотреть, а просто подпитаться вот этой энергией сильных людей. Конечно, для меня была полная неожиданность, когда мне позвонили и сказали, что я один из лауреатов. Совершенно полная, абсолютная неожиданность. 

З 2014 року Аліна бере участь у створенні фільму “Єдине коло”. Була задіяна в написанні сценарію і віршів, а також стала однією з головних героїнь. Проект декілька разів був на грані зриву. На церемонії нагородження представили трейлер стрічки.

З 2013 року нагород удостоюються люди з інвалідністю – за досягнення в різних сферах. Цьогоріч лауреатами стали шестеро харків’ян у номінаціях: “Творчість”, “Бізнес”, “Професіоналізм”, “Мистецтво”, “Спорт”. Харківський хоровbй ансамбль незрячих виокремився в категорії “Творчий колектив”. Аліна Висоцька стала лауреатом у номінації “Громадська діяльність”. Свою повагу переможниці висловила кінорежисерка Лідія Стародубцева.

Лідія Стародубцева, кінорежисеркаЯ увидела этот фильм и, правда, я не могла сдержать слез, я плакала. Это очень глубокий фильм, который я всем хочу посоветовать посмотреть. Алина высоцкая – это человек, который у меня вызывает восхищение, который меня вдохновляет. 

Переможці отримали почесні дипломи, пам’ятні статуетки, а також винагороди по 10 тисяч гривень. Кошти надаються лауреатам задля розвитку їхньої діяльності. Церемонія нагородження супроводжувалась концертною програмою.

А поделиться?