У Харкові вручили перші карти водія, який не чуєINVAK.INFO – информационное агентство – портал людей с инвалидностью

Новости о событиях, акциях и мероприятиях в сфере инвалидного движения, информация об инвалидных организациях, последних конкурсах, грантах, различных способах реабилитации людей с инвалидностью, база данных нормативных документов.

Спонсори

Контакти

Погода

волога.:

давл.:

ветер:

Статистика

RSS-канали

22.10.2018

Три харків’янина отримали 18 жовтня карти водія, який не чує.

Карти їм вручили на засіданні Комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан зазначила, що новинка допоможе автомобілістам, які мають проблеми зі слухом, більш ефективно спілкуватися з представниками поліції.

За словами віце-президента громадської організації інвалідів «Креавіта» Олени Шингарьової, при складанні карти за основу був узятий світовий досвід.

«У США і Європі глухі водії мають при собі такі карти, які допомагають їм спілкуватися з поліцейськими. На пластиковій картці вказані варіанти, яким способом можна встановити комунікацію з водієм, варіанти причини зупинки, які правила порушив водій і як він може отримати допомогу. У Харкові налічується близько трьох тисяч глухих людей, з них більше половини – автомобілісти. Впевнена, що ці картки дуже їм допоможуть», – повідомила Олена Шингарьова.

Вона підкреслила, що всі бажаючі, які потребують карту водія, що не чує, можуть отримати її безкоштовно в «Креавіті».

Офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Актуальні новини

Соціальні мережі


Пошук по сайту:

Архів новин

Розсилка новин

Прохання

Останні новини

А поделиться?