У Харкові витратять ще 200 млн грн на реконструкцію філармоніїНа реконструкцію філармонії у 2018 році планують направити 212,6 млн грн, історичного музею — 48,5 млн грн

Depo.

Сьогодні 14:01

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облради, відповідні дані були озвучені на засіданні постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму.

Як було зазначено, обласна філармонія та історичний музей – серед пріоритетних об’єктів у переліку капітальних вкладень на 2018 рік. Передбачається, що на реконструкцію філармонії наступного року буде спрямовано 212,6 млн грн, історичного музею — 48,5 млн грн.

Також, за даними начальника управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації Олега Яцини, у цьому році Харківщина додатково отримала 370 тисяч гривень на оновлення книжкового фонду бібліотек.

«Ми також одна з кращих у країні областей, яка проводить інвентаризацію та паспортизацію об’єктів культурної спадщини. Це дуже серйозна робота», — зазначив він.

Як повідомляв Depo.Харків, Європейський банк реконструкції та розвитку ухвалив остаточне рішення про надання Харкову 160 млн євро на продовження Олексіївської лінії метрополітену.

А поделиться?