У Харкові виправили помилки на пам’ятнику ГурченкоНа пам’ятнику актрисі Людмилі Гурченко, який 19 липня відкрили в Харкові, замінили табличку з орфографічними помилками.

Про це повідомив директор департаменту з питань інформації і зв’язків з громадськістю Харківської міської ради Юрій Сидоренков в Facebook.

«Табличку, яка так схвилювала небайдужих харків’ян, вже переробили. Увечері висітиме на своєму місці», — підкреслив Сидоренко.

Зазначимо, що пам’ятник, присвячений актрисі Людмилі Гурченко, яка народилася і жила в Харкові, встановлено в сквері, розташованому по вулиці Трінклера.

Як розповів під час відкриття пам’ятника автор — харківський скульптор Катіб Мамедов, вся робота зайняла у нього близько двох років. Він уважно дивився фільми, вивчав фотографії, зустрічався з одним з друзів Людмили Гурченко Асланом Ахмадовим.

Висота монумента – більше ніж 7,5 м. Верх складає фігура самої актриси.

У нижній частині пам’ятника — скульптури 15 персонажів шести фільмів за участю Гурченко. Це герої кінострічок «Вокзал для двох», «Любов і голуби», «Карнавальна ніч», «Улюблена жінка механіка Гаврилова», «Рецепт її молодості».

Пам’ятник Гурченко встановлено за ініціативою Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Його прізвище і прізвища ще 13 меценатів були вибиті на спеціальній табличці.

Під час роботи на табличці були допущені помилки, що відразу ж зазначили користувачі соцсетей. Зокрема, замість слова «скульптурною» написане «скулпьтурной», а також допущена помилка в прізвищі харківського депутата Володимира Скоробагача (на табличці вказане «Скоробогач».

Крім того, городяни піддали критиці і сам факт увічнення прізвищ чиновників.

Фото: В’ячеслав Мадієвський

А поделиться?