У Харкові військового судили за подарований волонтерами ніжНа підставі Закону України «Про амністію» солдата звільнили від відбуваня призначеного покарання

Depo.

Сьогодні 15:13

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, вирок порушнику 26 вересня ухвалив Ленінський районний суд Харкова. Обвинувачений – військовослужбовець частини В2970.

За даними суду, порушник з 16 серпня 2016 року проходить службу у Збройних Силах України на контрактній основі та обіймає посаду водія-механіка.

Під час слідства було встановлено, що у березні 2016 року чоловік у складі добровольчих батальйонів, не будучи військовим ЗСУ, перебував у селищі Новогродівка Донецької області, де незнайомі волонтери подарували йому ніж, який він у подальшому носив із собою.

У серпні чоловік підписав контракт із ЗСУ та був зарахований до складу військової частини В2970, що дислокувалася у місті Бахмут Донецької області. У квітні 2017 року його передислокували до селища Калугино-Башкирівка Чугуївського району Харківської області.

23 червня він отримав короткочасне звільнення і в цей же день у форменому одязі і з ножем під курткою виїхав з розташування до Харкова.

На станції метро «Індустріальна» чоловіка зупинили правоохоронці, які й виявили ніж. Зброю вилучили.

Експерти встановили що вилучене — польовий ніж FM 78 виробництва австрійської Glock.

Суд визнав військового винним у скоєнні злочину за ч.2 ст. 263 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді двох років обмеження волі. Однак, враховуючи, що чоловік є учасником бойових дій, суд звільнив його від відбування покарання на підставі Закону «Про амністію».

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

Реклама

А поделиться?