У Харкові відкрито теруправління НАБУ, яке боротиметься з корупцією в зоні АТОУ Харкові відбулася церемонія офіційного відкриття територіального управління Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

«Територіальне управління зараз вже сформовано майже на 80%. Думаю, що через кілька тижнів територіальне управління розпочне свою роботу в повному обсязі», — сказав директор Харківського теруправління НАБУ Юрій Кравченко.

Пізніше, відповідаючи на запитання журналістів, директор НАБУ Артем Ситник уточнив, що у штаті Харківського територіального управління 24 людини, зокрема 16 детективів (з них 8 вже призначено, ще 6 — на стадії призначення).

«У територіального управління немає всіх необхідних підрозділів для проведення автономних розслідувань (немає управління спеціальних операцій, оперативно-технічного управління). Але детективи, які тут працюють, мають у своєму розпорядженні можливість за необхідності звернутися до Київського управління і організувати роботу на місцях», — сказав А.Ситник.

Він нагадав, що Харківське теруправління фокусуватиметься на викритті корупції на території Харківської, Сумської, Дніпропетровської, Запорізької областей, а також у зоні АТО.

А.Ситник наголосив, що при визначенні «больових точок» у цих регіонах теруправління розраховує на взаємодію з громадськістю. «Ми розраховуємо, що після відкриття цього управління одразу ж піде комунікація з місцевим активом, ми одразу почнемо отримувати інформацію про те, які основні проблеми є… Перше і головне завдання територіального управління — це комунікація з місцевою громадськістю, з місцевими органами влади, з місцевими засобами масової інформації, щоб правильно визначити орієнтири і пріоритети в конкретно узятому регіоні», — сказав він.

А.Ситник також повідомив, що відкриття Одеського територіального управління НАБУ заплановано наступної п’ятниці (4 серпня).

А поделиться?