У Харкові відкрили перший соціальний готель: на кого розрахований (Відео)В Харкові відкрили перший в Україні соціальний готель. Житло на 50 місць відбудували на базі територіального центру надання соціальної допомоги, передає «5 канал».

Гроші на ремонт приміщення – 11 млн грн – надала Німеччина. Ще 1 млн грн виділили з міського бюджету Харкова. Жити в соціальному готелі зможуть як переселенці, так і люди, які потрапили в складні життєві обставини. Готель розрахований на півсотні людей. Проживання тут – тимчасове. Договір із мешканцями укладатимуть на три місяці. І проситимуть близько 50 грн за добу. За словами чиновників, в окремих випадках житло надаватимуть безплатно.

За темою

>
На Харківщині 17 вимушених переселенців знову можуть опинитися на вулиці – сюжет

Як зазначив Генеральний консул Німеччини в Донецьку Вольфганг Мессінгер: «Ми підтримуємо разом з міською владою допомогу для людей, які її потребують найсильніше – або переселенців, або людей, у яких трапилося щось тут, в Харкові».

«Система поселення в готель – за двома напрямками буде проводитися. Перше – це оперативне заселення, люди з’явилися вночі, пожежа, щось сталося… Виходять на роботу фахівці, які входять до складу комісії по поселенню, і приймається рішення, поселяємо чи ні. Якщо поселяємо, то договір укладаємо на 90 діб», – розповіла заступник міського голови Харкова Світлана Горбунова-Рубан.

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею:

Готель прямо на злітній смузі: у Швеції показали дивовижні апартаменти – ФОТО

А поделиться?