У Харкові вдруге повалили будівельний паркан біля станції метро (Фото)Сьогодні, 10 вересня, мешканці Холодної гори за підтримки «Національного Корпусу» повторно демонтували паркан по вулиці Полтавський Шлях, де готують площадку під будівництво торгових об’єктів.

На місці зібралося кілька десятків місцевих мешканців і активістів.

Раніше «Коментарі. Харків» писали, що паркан на Холодній Горі демонтували 17 серпня. Місцеві мешканці зібрали понад 500 підписів, виступаючи проти будівництва. Зверталися в усі можливі інстанції, та жодної відповіді не послідувало, тому й пішли на радикальні дії.

Згодом у міськраді заявили, що будівництво законне. «Із документами у забудовника все в порядку. Він має повне право продовжувати роботу», — повідомив « Коментарям. Харків» директор департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Юрій Сидоренко. Які саме кіоски – тютюнові або продуктові – виростуть на тротуарі замість плитки і дерев, Сидоренко не розповів.

Приєднуйтесь до нас в Telegram — Пульс Харкова — і будьте в курсі найцікавіших і важливих новин міста та Харківської області.