У Харкові вчителька уникла покарання за покалічену дитинуУ Харкові суд амністував інструктора з фізичного виховання, через халатність якої травмувалася дитина 

Depo.

Сьогодні 11:22

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, вирок зловмисниці 28 вересня ухвалив Комінтернівський районний суд Харкова.

За даними суду, жінка від 30 вересня 2015 року обіймала посаду інструктора з фізичного виховання КЗ «Харківський дитячий будинок «Родина» Харківської міської ради».

4 грудня 2015 року близько 16:00 обвинувачена проводила заняття з дітьми з фізичного виховання.

При цьому жінка не ознайомила вихованців з правилами поведінки у спортивному залі, не прослідкувала за дисципліною та допустила перебування в залі одразу кількох груп вихованців. Під час занять двоє неповнолітніх схопили третього за руки та ноги, розгойдали та кинули на спортивні мати. Внаслідок падіння останній вдарився головою об підлогу та отримав тяжкі тілесні ушкодження – забій головного мозку із осередками контузій, внутрішньочерепних крововиливів, перелому кісток черепу.

Суд визнав виховательку винною у скоєнні злочину за ч.2 ст. 137 Кримінального кодексу України та призначив їй покарання у вигляді трьох років обмеження волі без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

На підставі Закону «Про амністію» суд виріши звільнити жінку від відбування покарання.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

Реклама

А поделиться?