У Харкові вбили таксиста (відео)Поліція виявила тіло 55-річного чоловіка з ознаками насильницької смерті на вулиці Вокзальній.

Зловмисника, який напередодні вбив 55-річного таксиста на вулиці Вокзальній затримала поліція. Особу чоловіка вдалося встановити по “гарячим слідам”. Ним виявився 50-річний, раніше не судимий безробітний, який постійно зловживав алкоголем. Як повідомив начальник обласного управління Нацполіції Олег Бех, зловмисник був знайомий з потерпілим.

Олег Бех, начальник ГУ Нацполіціі в Харківській області В цей день між потерпілим та зловмисником виник конфлікт в салоні автомобіля через антисоціальне життя останнього, який в подальшому закінчився трагедією. Фігурант схопив ніж, який належав таксисту та знаходився біля сидіння. Вдарив у грудну клітку.

Свідки вбивста, які і викликали поліцію, розповідають: чули, як потерпілий кликав на допомогу.

Роман, свідок Стояла машина, из нее выскакивает водитель, закидывает курточку, подбегает к задней двери и кричит : помогите! С пассажирского сиденья выскакивает еще один человек, обходит не спеша, потихоньку машину и достает курточку, но закинул ее потом обратно. Я пошел дальше, потому что мне показалось, что был выстрел. 

Після цього зловмисник покинув місце злочину і намагався відсидітися у родичів у тому ж Основ’янському районі. Наразі чоловік затриманий і перебуває в ізоляторі тимчасового утримання. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання правопорушнику міри запобіжного заходу. Зловмиснику загрожує від 7  до 15 років тюрьми.