У Харкові в кондитерській фірмі знайшли більше сотні нелегалів (ФОТО)У Харкові на кондитерському виробництві знайшли нелегальних працівників

Depo.

Сьогодні 10:12

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі ГУ ДФС України в Харківській області, на підприємстві платили заробітну плату «у конвертах». Власник підприємства завдав державному бюджету збитків щонайменше на 4,6 млн грн.

«За документами загальна чисельність працевлаштованих співробітників на підприємстві складає близько 100 осіб, які отримують заробітну платню від 3 200 до 3 400 грн на місяць, — розповів в.о. першого заступника начальника ГУ ДФС у Харківській області Андрій Янчук. – Однак було встановлено, що на виробництві працює щонайменше 250 осіб із заробітною платою значно вищою за мінімальну».

Зарплату у «конвертах» працівники отримували двічі на місяць у касі, про що ставили підпис у відповідних необлікованих відомостях. Гроші для таких виплат керівники отримували від реалізації необлікованого товару, виробленого на власних потужностях без відображення у бухгалтерських та податкових звітностях.

«В рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України, працівники слідчо-оперативних підрозділів ГУ ДФС області провели обшуки в офісних та виробничих приміщеннях кампанії, — додав Янчук. — Були виявлені та вилучені печатки, комп’ютерна техніка, тіньова документація та грошові кошти (в тому числі призначені для виплати зарплати «в конвертах») в сумі понад 650 тис. грн».

Крім цього, працівники податкової міліції опитали співробітників компанії, частина з яких підтвердили, що працюють без офіційного оформлення.


Як повідомляв Depo.Харків, з початку року Харківщина експортувала товарів на 865,6 млн доларів, імпортувала на 1,1 млрд доларів.

А поделиться?