У Харкові судитимуть комунальника, який без заощаджень купив «Лексус» і величезну квартируХарківський суд вважає, що заступник директора комунального підприємства ухиляється від притягнення до адміністративної відповідальності

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в постанові Дзержинського райсуду Харкова від 3 жовтня.

Суд розглянув адміністративний корупційний протокол за ч. 4 ст. 172-6 КУпАП (подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування), складений на заступника директора КП Харківської обласної ради «Регіональний центр природних ресурсів та екології» Андрія Нерету.

Згідно матеріалів постанови, Нерета, не повідомивши причин, не з’явився в судове засідання, призначене на 26 вересня. Наступне засідання суду 29 вересня чоловік також пропустив, його адвокат повідомив, що Нерета перебуває у відпустці. Засідання 3 жовтня, за словами адвоката, Нерета пропустив через хворобу.

Після третьої неявки прокурор заявив клопотання про призупинення строку притягнення до відповідальності (адміністративне стягнення може бути накладено протягом трьох місяців з дня його виявлення, але не пізніше двох років з дня його вчинення). Адвокат заперечував проти цього.

Суддя, вислухавши думку прокурора, адвоката, дослідивши матеріали справи, враховуючи, що особа, яка притягається до адміністративної відповідальності в судові засідання не з’являється, таким чином ухиляється від прибуття до суду, чим затягує розгляд справи, вважав за необхідне строк розгляду справи зупинити до наступного судового засідання, що призначене на 6 листопада на 12:00.

В електронній декларації Нерети за 2016 рік вказано, що він проживає в селищі Покотилівка під Харковом із дружиною та сином. Подружжя володіє квартирою площею 50,7 кв.м вартістю 233,3 тис. грн у Харкові та земельною ділянкою площею 1000 кв.м у селищі Циркуни Харківського району. Крім цього, у березні 2016 року дружина Нерети придбала квартиру площею 166,3 кв.м вартістю 771,8 тис. грн у Полтаві.

Подружжя володіє автомобілями «Тойота Камрі» 2010 року випуску (231,2 тис. грн) і ГАЗ-3110 (рік випуску – 2003, ціна не вказана). Крім цього, у березні 2016 року Нерета купив автомобіль Lexus GX 470 (рік випуску – 2007) за 120 тис. грн (ціна подібного автомобіля на ринку стартує від 650 тис. грн – ред.).

Подружжя Неретів живе на зарплату, пенсію, допомогу при народженні дитини та страхові виплати. Сукупний дохід усіх членів родини заступника директора КП за 2016 рік слав 333,2 тис. грн. Будь-яких заощаджень подружжя не задекларувало.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові не знайшли корупції в судді, яка купила машину за майже 700 тис. грн.

А поделиться?