У Харкові суд заборонив роботу небезпечного підприємстваСуд задовольнив позов управління Держпраці та заборонив діяльність підприємства

Про це Depo.Харків повідомили у ГУ Держпраці в Харківській області.

За даними відомства, в травні 2019 року фахівці управління провели планову перевірку ТОВ «Інтертех-Плюс» щодо дотримання на підприємстві вимог з охорони праці та промислової безпеки.

Під час проведення перевірки інспектори виявили 26 порушень нормативно-правових актів з охорони праці, з яких 17 створюють загрозу життю та здоров’ю людей.

За результатами перевірки були вручені приписи на усунення порушень. Однак підприємство не виконало припис, у зв’язку з чим управління звернулося до Харківського окружного адміністративного суду.

Дослідивши матеріали справи, суд зазначив, що відповідач, виконуючи роботи підвищеної небезпеки та експлуатуючи машини, механізми, устаткування підвищеної небезпеки з порушенням встановлених правил, створив небезпечні умови. Доказів протилежного відповідач до суду не надав.

Суд задовольнив позов облуправління Держпраці. Суд заборонив підприємству виконання робіт з монтажу, демонтажу, налагодження, ремонту, технічного обслуговування машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (ліфтів), а також експлуатацію силових та освітлюваних мереж.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові молода жінка зникла по дорозі додому з роботи. 

Читайте також: У Харкові схопили молодого чоловіка, який поштою отримав партію наркотиків 

У Харкові «на гарячому» затримали кур’єра з закладками

У Харкові невідома жінка загинула під колесами Volkswagen

Більше новин про події у світі читайте на
Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1
data-matched-content-columns-num=4
data-matched-content-ui-type=»image_stacked»

‘;
document.getElementById(‘fb-comments-block’).innerHTML = fb_block ;