У Харкові суд відпустив провізора, яка продала наркотикиСуд звільнив жінку від відбування покарання за Законом «Про амністію», тому що вона має на утриманні сина 2011 року народження

Depo.

Сьогодні 09:27

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, вирок зловмисниці 1 листопада ухвалив Жовтневий районний суд Харкова.

За даними суду, з листопада 2009 року обвинувачена працює провізором аптеки № 10, що знаходиться на проспекті Ново-Баварському, 127.

Вдень 4 січня 2017 року жінка продала незнайомому чоловіку 30 таблеток комбінованого наркотичного лікарського препарату «Кодтерпін ІС» із вмістом в кожній таблетці 0,0080 грама наркотичного засобу — кодеїну. При цьому, згідно із законодавством, вона мала право продавати в одні руки не більше 25 таблеток.

Жінку затримали, таблетки у покупця вилучили.

Суд визнав жінку винною у скоєння злочину за ч.1 ст.320 Кримінального кодексу України і призначив їй покарання у вигляді одного року позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, терміном на один рік. Суд також замінив призначене покарання на іспитовий термін, але потім звільнив жінку й від нього за Законом «Про амністію», тому що підсудна має на утриманні сина 2011 року народження.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові поліція склала на винуватця аварії адмінпротокол на керування у стані сп’яніння.

А поделиться?